Marseillské mydlá

  Naše Marseillské mydlá sa vyrábajú v Marseille tradičným výrobným procesom varenia v kotlíkoch.
Sú 100% prírodného pôvodu, na báze výhradne rastlinných olejov, zaručene bez palmového oleja, bez farbív, bez parfumácie či konzervantov.  Ich hypoalergénne zloženie je šetrné k pokožke, je veľmi obľúbené u alergickej, citlivej alebo podráždenej pokožky a je vhodné pre celú rodinu! Marseillské mydlo, ktoré sa používa na osobnú hygienu alebo ako čistiaci prostriedok, na pranie alebo domácnosť, je účinným tradičným produktom, ktorý je veľmi hospodárny a dá sa skladovať po dlhú dobu.

Tipy na použitie:

Marseillské mydlo je uznávané ako výnimočný produkt pre svoje mnohé prednosti a mnohostranné využitie, pre osobnú hygienu, alebo na pranie:

  • Marseillské mydlo pre celú rodinu: môže nahradiť sprchové gély, syntetické mydlá a dokonca aj šampón! Je hypoalergénny, dermatológovia ho odporúčajú pre citlivú pokožku (ekzémy, alergie a pod.).
  • Marseillské mydlo ako pena na holenie: veľmi pení a možno ho použiť ako penu na holenie pre mužov, alebo pre ženy ako mydlo na holenie nôh.
  • Marseillské mydlo na upokojenie rán a pomoc pri hojení odrenín.
  • Marseillské mydlo ako prací prostriedok: nastrúhajte mydlo pomocou strúhadla na syr. Hrsť získaných lupienkov (60 g) rozrieďte v 1 l horúcej vody. Pretrepte a nechajte 24 hodín. Znova premiešajte a pridajte 1 l studenej vody, váš ekologický prací prostriedok je pripravený na použitie! Pred každým použitím dobre pretrepte.